معرفی و مقدمه

امروزه و در حال حاضر با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فناوری اطلاعات، و همچنین راه اندازی سیستم های استاندارد و سازمان یافته در شرکت ها، نیاز به مدیران متخصص که به صورت منحصر به فرد و تخصصی در بخش های مختلف فعالیت نمایند، الزامی می نماید. همچنین به کار گرفتن مدیری که بتواند راهبری یک بخش خاص را به صورت کامل به عهده گیرد تا اهداف شرکت سهل الوصول شود، ضروری به نظر می رسد.

به همین جهت شرکت و سازمان های مختلف اقدام به استخدام و به کارگیری نیروی متخصص مدیریتی نموده اند. در این راستا، کارمندان با سابقه و نیروهای فعال در زمینه شغلی خود، در تلاشند با طی کردن دوره های آموزشی کوتاه مدت بتوانند در سازمان خود ارتقا مقام پیدا کنند.

همچنین افراد تازه فارغ التحصیل که به دنبال موقعیت های خوب شغلی هستند، می دانند در هر زمینه و تخصص که باشند، چه مهندسی و اجرایی و چه خدماتی، داشتن اطلاعات زمینه ای و گذراندن دوره های مدیریتی می تواند نقش اساسی در به دست آوردن شغل رویایی آنها داشته باشد.

دوره آموزشی مدیریت

 

در این راستا، آکادمی ابزارشیمی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی مدیریتی به صورت آنلاین و مجازی نموده است. آکادمی ابزارشیمی با همکاری سازمان های معتبر، در پایان دوره گواهینامه آموزشی و مدرک معتبر و رسمی نیز صادر خواهد کرد.

با توجه به شرایط فعلی جامعه و فراگیری بیماری کرونا، در حال حاضر کلیه دوره های آموزشی به صورت آنلاین و یا مجازی برگزار خواهد شد.

معرفی دوره های آموزشی مدیریت

دوره های مدیریتی بسیار گسترده و متنوع هستند. در ادامه به معرفی برخی از دوره های اصلی و پر تقاضا از سوی شرکت کنندگان در دوره می پردازیم :

1- دوره آموزشی مدیریت کسب و کار

2- دوره آموزشی مدیریت MBA

3- دوره آموزشی مدیریت ریسک

4- دوره آموزشی مدیریت بحران

5- دوره آموزشی پیاده سازی و اجرای استاندارد 9001

6- دوره آموزشی آشنایی با قوانین بیمه تامین اجمتماعی و اداره کار

7- دوره آموزشی آشنایی با ممیزی داخلی سازمان

8- دوره آموزشی آشنایی با سیستم مدیریت یکپارچه

9- دوره آموزشی مدیریت جهانگردی

10- دوره آشنایی با قوانین حقوق ثبتی

کاربران و متقاضیان شرکت در دوره های آموزشی مدیریت ممکن است عبارات زیر را در موتور جستوی گوگل، سرچ نمایند:

دوره آموزشی ، آموزش مجازی، آموزش از راه دور ، آموزش مدیریت ، مدیریت MBA ، مدیریت جهانگردی ، گواهینامه آموزشی ، گواهی آموزشی ، مدرک آموزشی ، مدرک معتبر آموزشی ، مدرک معتبر ، شرکت در دوره آموزشی ، دوره آموزشی آنلاین ، دوره آموزش مجازی ، تامین اجتماعی ، دوره آموزشی بیمه ، دوره آموزشی ایزو 9001 ، دوره آموزشی ایزو ، ایزو 9001 ، دوره آموزشی ممیزی ، دوره آموزشی IMS ، ISO9001

در صورت هر گونه ابهام یا پرسشی مشاوران و کارشناسان ما در خدمت شما عزیزان می باشند.

 

تماس بگیرید