دوره های آموزشی کار در آزمایشگاه شیمی

خلاصه ای از اصول و مبانی کار در آزمایشگاه شیمی

 

دوره های کاربردی و پر مخاطب اصول کار در آزمایشگاه شیمی در برگیرنده چند دوره حرفه ای و مهم می باشد که در واقع یادگیری و مطلع شدن از اطلاعات و آموزش های مندرج در آن، برای هر کارشناس آزمایشگاه و افرادی که در یک محیط تحقیقی و یا علمی حضور دارند، ضروری و گاهی الزامی به نظر می رسد. در واقع، پکیج اصول و مبانی کار در آزمایشگاه شیمی، خلاصه ای از تمامی روش ها، هشدارها و اطلاعاتی است که از مراجع بین المللی و کتب استاندارد جمع آوری شده است.

هدف از برگزاری دوره های مجازی کار در آزمایشگاه شیمی

 هدف اصلی از دوره های آموزشی مجازی فعالیت اصولی در آزمایشگاه شیمی، مسلط شدن کارشناس بر تمامی موارد ایمنی، نحوه استاندارد و صحیح استفاده از وسایل آزمایشگاهی و آشنایی با کلیه روش ها و مفاهیم پایه در حوزه کار در آزمایشگاه های صنعتی مرتبط با شیمی می باشد.

شرح دوره های آموزشی اصول و مبانی کار در آزمایشگاه شیمی

نیت آکادمی ابزارشیمی از برگزاری مجموعه دوره های اصول کاری و مبانی نظری آزمایشگاه شیمی: تسلط کامل کارشناس و یا فرد تحت آموزش بر کلیه مفاهیم و مطالب مربوط به فعالیت و انجام آزمایشات مربوطه در آزمایشگاه های صنعتی و شیمیایی به صورت تئوری و عملی

زمان مورد نیاز

 زمان مورد نیاز جهت برگزاری و آموزش دوره های تئوری و عملی فعالیت در آزمایشگاه شیمی و صنعتی: دوره اصول و مبانی کار در آزمایشگاه شیمی شامل چندین دوره مختلف می شود که بر اساس زمان لازم برای هر دوره، زمان کلی در نظر گرفته می شود.

نحوه برگزاری دوره آموزشی

برگزاری دوره های آموزشی اصول، مبانی و نحوه فعالیت در یک محیط آزمایشگاهی و تحقیقاتی: شامل کتاب و جزوات راهنمای آموزشی دوره های مختلف مرتبط با کار در محیط آزمایشگاه صنعتی و تحقیقاتی به صورت جزوه پی دی اف برگرفته از منابع و جزوات اداره استاندارد و کتب معتبر بین المللی. همراه با ویدئوی آموزشی

پیش نیاز دوره ها: ندارد

شرکت کنندگان مجاز در دوره های آنلاین و مجازی آموزش کار در آزمایشگاه شیمی

شرکت کنندگان مجاز در دوره های متنوع و مختلف آموزشی مرتبط با فعالیت و کار در آزمایشگاه شیمی: کلیه فارغ التحصیلان رشته های مهندسی مرتبط با آزمایشگاه و کارشناس های رشته شیمی، زیست شناسی، داروسازی، علوم آزمایشگاهی و غیره...

osool

دوره های مختلف آموزشی اصول و مبانی 

 

عناوین اصلی تعریف شده در دوره های مختلف آموزش مجازی اصول، مبانی و فعالیت در آزمایشگاه شیمی

        -    دوره آموزشی ساخت و تهیه محلول های استاندارد در آزمایشگاه

-         دوره آموزشی ایمنی کار با مواد شیمیایی و آشنایی با msds 

-         دوره آموزشی ایمنی و بهداشت در کار

-         دوره آموزشی HSE

-         دوره آموزشی شناخت و کار با دستگاه های متداول آزمایشگاه

-         دوره آموزشی آشنایی با کلیه ایزوها و استانداردهای مرتبط با آزمایشگاه، از اصول مبانی تا اجرا

-         دوره آموزشی آشنایی با دوره مدیریت کنترل کیفیت آزمایشگاه (QC)

-         دوره آموزشی آشنایی با دوره مدیریت تحقیق و پژوهش (R&D)

-         دوره آموزشی آشنایی با مدیریت بحران

-         دوره آموزشی مقاله نویسی، خلاصه برداری و تهیه گزارش کار

تمامی دوره های فوق الذکر می تواند به صورت مجازی و آنلاین، با توجه به شرایط فعلی کشور، برگزار شود.

مزایای شرکت و ثبت نام در دوره های مجازی و غیرحضوری آکادمی شیمی ابزار از جمله دوره های آموزشی مجازی کار در آزمایشگاه شیمی صنعتی:

R    ارائه پکیج کامل آموزشی دوره های آموزشی استاندارد و اصولی کار در آزمایشگاه شیمی، شامل جزوات آموزشی، سی دی حاوی ویدیوهای آموزشی تهیه شده از منابع معتبر اداره استاندارد و مراجع بین المللی

R    ارزیابی نهایی افراد به وسیله آزمون های مجازی و آنلاین 

R    امکان شرکت و حضور به صورت مجازی و آنلاین در دوره های مختلف

R    اعطای گواهی نامه معتبر به صورت رایگان از مراجع زیربط با قابلیت ترجمه

R    امکان عضویت در انجمن آکادمی شیمی و تبادل اطلاعات با سایر کارشناسان در صنایع مختلف

R    عدم نیاز به پیش نیاز و یا مدرک تحصیلی خاص جهت شرکت در دوره های متنوع و اصولی فعالیت در آزمایشگاه

برای تمام علاقه مندان و عزیزان این امکان وجود دارد که کلیه دوره های موجود در دسته آموزش ها در زمینه اصول بنیانی و ایمنی کار در آزمایشگاه شیمی را به صورت تک و یا به صورت پکیج بگذرانند و برای هر دوره به صورت جداگانه گواهی معتبر دریافت نمایند.

پکیج کامل دوره های آموزشی اصول و مبانی کار در آزمایشگاه شیمی این امکان را فراهم می سازد تا فرد با یک هزینه مقرون به صرفه و اقتصادی کلیه اطلاعات لازم جهت کار در یک محیط صنعتی و یا تحقیقاتی را دریافت کند و مهارت های لازم را به دست آورد.